Yhteystiedot

Fingerroosin säätiö

Toimitusjohtaja
Ulla-Maija Nikula
p. 044 033 3678
ullamaija.nikula@fingerroos.net

Ohjaaja
Minna Orpana
p. 044 734 2283
minna.orpana@fingerroos.net

Olen tavoitettavissa sovitusti toimistollamme Yliopistonkadulla sekä Tarinan aukioloaikoina tiistaisin ja torstaisin klo 13-15.

Löytävä vanhustyö

Projektityöntekijä, geronomi amk
Saija Rahunen
p. 044 975 1610
saija.rahunen@fingerroos.net

Projektityöntekijä, lähihoitaja (ruotsinkieliset ja suomenkieliset asiakkaat)
Annikka Lötjönen
p. 044 975 1757
annikka.lotjonen@fingerroos.net

Projektityöntekijä/koordinaattori, sosionomi yamk
Sanna Jokinen
p. 044 975 1750
sanna.jokinen@fingerroos.net

Käynti-/postitusosoite:
Löytävän vanhustyön toimisto
Brahenkatu 7
20100 Turku

Katso sijainti kartalla

Tarina-toimipiste

Avoinna maanantaisin, tiistaisin ja torstaisin klo 13-15

Ulla-Maija Nikula
p. 044 033 3678

Käynti-/postitusosoite:
Yliopistonkatu 24 A 7
20100 Turku

Haluatko auttaa?

Palvelukeskus Tarina on ikääntyneiden olohuone ja kohtauspaikka Turun keskustassa. Tarinan toiminta kasvaa, joten tarvitsemme mukaan vapaaehtoisia ja teitä, jotka haluatte auttaa ikääntyneitä selviytymään pulmatilanteista ja arjen haasteista.

Ota rohkeasti yhteyttä, niin jutellaan!

Ulla-Maija Nikula
p. 044 033 3678

Me-talo

Me-talon isäntä
Miika Neulaniemi
p. 044 729 9987
miika.neulaniemi@fingerroos.net

Perhetyöntekijä
Riina Nurmi
p. 044 745 4196
riina.nurmi@fingerroos.net

Taideohjaaja
Minna Eloranta
p. 044 722 3970
minna.eloranta@fingerroos.net